Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 10:39 am

Ама Универзална ќе се реновира, па затоа втората опција им е плоштадот.

_________________
Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 10:40 am

Да да универзална ќе се реновира
Вратете се на почетокот Go down
Urban

Urban

Пол : Male
Број на мислења : 84
Поени : 4138
Репутација : 31
Registration date : 2009-04-01
Локација : Skopje

Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 1:50 pm

U posledno vreme se zboruva deka use nema da se pocne so renoviranje na Univerzalna, taka da univerzalna bi bila idealna za koncert na Next Time.... Univerzalna ima najbolja akustika....
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 3:29 pm

Urban напиша:
U posledno vreme se zboruva deka use nema da se pocne so renoviranje na Univerzalna, taka da univerzalna bi bila idealna za koncert na Next Time.... Univerzalna ima najbolja akustika....
Тачно ;]

_________________
Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 6:09 pm

Natali ohrid напиша:
Ајде стискаме палци за Стефан и Мартин на евровизија и потоа се надевам на еден голем концерт кој ќе остани во долги сеќавања :)

se soglasuvam
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 6:10 pm

I jas mislam deka univerzalnata e najidealno mesto za koncertot..
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4215
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 6:19 pm

Jas msilam deka e podobro domasen kreator da gi oblekuva, ama ne odcekuvam nesto mnogu porazli4no! Najdobro e da bidat prirodni i da se toa sto se! sekako se naubavvi!
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4354
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitimeСаб Апр 25, 2009 9:29 pm

Според мене универзална е одлично место за првиот концерт на Некст Тајм..али као што реков кај и да е,не се сомневам дека ќе биде одлично,а и точно е тоа дека универзална сеуште изгледа нема да ја реновираат.
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 2:34 pm

Они штом ке изберат ке биде 100% најубаво за они кои не знат кој е Томас не се секирјте ептен е добар мислам дека ке заврши одлична работа :D
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“   Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“ - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time на Евровизија со чевли од „Баргала“
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum