Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Мартин - најубав изведувач на Евросонг

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Мартин - најубав изведувач на Евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мартин - најубав изведувач на Евросонг   Мартин - најубав изведувач на Евросонг - Page 2 I_icon_minitimeВто Мај 12, 2009 1:57 pm

Епа фала за линкот, па ај сега да е зафатиме пак со работа и да ги донесеме на прво место...Само, мислев ако сакате овој пат да гласаме за Стефан. Дека моментално е прв, а и предгодниот пат за Мартин гласавме. Ама...ај не е битно, ќе се договориме. Важно да биде некој од нив.

_________________
Мартин - најубав изведувач на Евросонг - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
EeElLlEeEnNnAaA

EeElLlEeEnNnAaA

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 20
Поени : 4010
Репутација : 0
Registration date : 2009-05-19
Age : 25
Локација : Stip

Мартин - најубав изведувач на Евросонг - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мартин - најубав изведувач на Евросонг   Мартин - најубав изведувач на Евросонг - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мај 21, 2009 1:23 pm

hehehehe sakis pederakis heheheh Се смее definitivno se najubaviiiiiiiiiii cheers
Вратете се на почетокот Go down
 
Мартин - најубав изведувач на Евросонг
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum