Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Некст Тајм 2008 (Download цел албум)

Go down 
АвторПорака
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeСаб Апр 18, 2009 2:26 pm

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Front

01. Ме остави сам да живеам
02. Милион
03. Секој за себе
04. Не верувам во тебе
05. Немој да плачеш за крај
06. Без тебе тивко умирам
07. Немам ни глас
08. Следен пат
09. Несакам да разберам
10. Ме мислиш ли
11. Изгубен
12. Why did you go
13. Caruso

DOWNLOAD

_________________
Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
??????
Гостин
avatar


Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 8:47 pm

БРАВО Кате инаку ја ги иам :)
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 8:49 pm

macylovesyou напиша:
БРАВО Кате инаку ја ги иам :)
Хех и јас ги имам, не само во компјутер туку и на цеде, се разбира :)

_________________
Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4215
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 9:44 pm

Правилно е да ги подржете вие Некст Тајм и да не дозволете на нивни форум да се врши download на нивни песни туку кој сака нивното ЦД треба да си го купи зато што всушност и за тоа е ЦД-то за да се купи :D
Затоа што ова е пиратерија а пошто ова е нивни форум барем за нивните песни треба да се потрудите да не се "жртви" на пиратерија

П.С. мое мислење :)
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 10:47 pm

Elena^ напиша:
Правилно е да ги подржете вие Некст Тајм и да не дозволете на нивни форум да се врши download на нивни песни туку кој сака нивното ЦД треба да си го купи зато што всушност и за тоа е ЦД-то за да се купи :D
Затоа што ова е пиратерија а пошто ова е нивни форум барем за нивните песни треба да се потрудите да не се "жртви" на пиратерија

П.С. мое мислење :)

Добро, како сакате...јас не го поставив со лоша намера, туку така да го има...
Што се однесува до мене јас од декември го имам купено ЦДто... Намигнува

_________________
Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150


Последната промена е направена од Katerina на Чет Сеп 10, 2009 2:37 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 11:14 pm

Dobro e na nekoj sto mu tekna da go ima albumot na forumot, fala Katerina, no iako jas mislam deka vistinskite fanovi na Next Time bi se potrudile da go kupat CD-to(se nadevam deka sum vo pravo)..Eve na pr. jas go kupiv uste eheee... kojznae od kogaa i po celi denovi go slusam;)thumb upПанк
Вратете се на почетокот Go down
Elena^

Elena^

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 101
Поени : 4215
Репутација : 7
Registration date : 2009-03-28
Age : 30
Локација : Струга

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 11:19 pm

Катерина не реков јас дека имаше лоши намери воопшто немислев на тоа .... но јас кажувам што е добро (според мене се разбира секој има свое мислење) Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
http://darkoilievski.forummk.com/index.htm
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 8:19 am

Јас ги имам двете цд-а... И од 100 и од 300. sly Се смее

_________________
Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 1:27 pm

Elena^ напиша:
Правилно е да ги подржете вие Некст Тајм и да не дозволете на нивни форум да се врши download на нивни песни туку кој сака нивното ЦД треба да си го купи зато што всушност и за тоа е ЦД-то за да се купи :D
Затоа што ова е пиратерија а пошто ова е нивни форум барем за нивните песни треба да се потрудите да не се "жртви" на пиратерија

П.С. мое мислење :)

И јас се ссложувам со тебе. Ама ајде, ова нека биде за тие што не можат да го најдат. Инаку, јас во секој случај ги купив и тоа од 100 денари, а и тоа од 300.

_________________
Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Mia_Pet

Mia_Pet

Број на мислења : 47
Поени : 4069
Репутација : 1
Registration date : 2009-03-29

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 4:18 pm

Се согласувам со Елена.Штом ја видов темата, сакав тоа да го напишам.
Сметам дека форумов не треба да ја има ова тема, но нека Администраторите одлучат.
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4940
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 11:16 pm

Mia_Pet напиша:
Се согласувам со Елена.Штом ја видов темата, сакав тоа да го напишам.
Сметам дека форумов не треба да ја има ова тема, но нека Администраторите одлучат.
Што се однесува до мене, нема проблем, заклучете ја и потоа избришете ја...
И се извинувам ако утнав работа! Не сум јас

_________________
Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeВто Мај 05, 2009 10:07 am

Katerina напиша:
Mia_Pet напиша:
Се согласувам со Елена.Штом ја видов темата, сакав тоа да го напишам.
Сметам дека форумов не треба да ја има ова тема, но нека Администраторите одлучат.
Што се однесува до мене, нема проблем, заклучете ја и потоа избришете ја...
И се извинувам ако утнав работа! Не сум јас


Не утна ти ништо. ;] Цд-то на Некст Тајм го има само во Македонија, а колку што гледам на форумов има членови кои не се од Македонија и може тие сакаат да го имаат цд-во, а не можат да го купат.
Темава сепак ќе остане.

_________________
Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
metallica4ever

metallica4ever

Пол : Male
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 131
Поени : 4198
Репутација : 6
Registration date : 2009-05-03
Age : 27
Локација : Stip

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeСаб Мај 09, 2009 5:08 pm

Фала многу за албумот :) Панк
Вратете се на почетокот Go down
Sandra.d

Sandra.d

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 13
Поени : 3988
Репутација : 2
Registration date : 2009-05-15
Age : 39
Локација : Skopje

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeПет Мај 15, 2009 11:53 pm

Мое мислење е дека треба под итно да се избрише темава,чиста пиратерија,секоја почит за намерата што некои не се од Мк,но сепак ако некого цениме ке го превртиме цел свет за да најдеме оригинал,а вака само искажуваме непочитување за нивниот труд вложен во албумот,а и цената на албумот е симболична така да секој може да си го дозволи.Во иднина ве молам RESPECT спрема делата на Next Time!
Вратете се на почетокот Go down
Disharmony

Disharmony

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 3
Поени : 3927
Репутација : 1
Registration date : 2009-07-02
Age : 27
Локација : paradise

Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 11:18 pm

јас го имам албумот во компјутер, не го купив туку го спуштив од интернет, бидејќи овде го немаше албумот никаде да се купи

и мислам дека е добро што го поставивте албумот
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Некст Тајм 2008 (Download цел албум) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм 2008 (Download цел албум)   Некст Тајм 2008 (Download цел албум) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Некст Тајм 2008 (Download цел албум)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum