Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Песните на Next Time на кумановски

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
??????
Гостин
avatar


Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 10, 2009 10:52 am

Simona* напиша:
Ахаа... бравос. Баш интересно. Се изнасмејав. Се смее Се смее Ај може јас и Леа ќе напишеме некој текст на охридски дијалект... lol!

Ejj super ke bide mozhe da pishete pozdravi :D
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5211
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 10, 2009 4:50 pm

Хаха..добра ви е идејава. Ај ќе напишеме, па може и од другите градови некој да напише. Да се посмееме уште малку :)

_________________
Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
??????
Гостин
avatar


Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 10, 2009 6:30 pm

Super idea ajde fakajte se za rabota :D
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5411
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 1:41 pm

Хахахахаха.Закоооооооооооооооооооооооон!! XD
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4364
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 2:00 pm

lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
sandrulajka

sandrulajka

Пол : Female
Број на мислења : 82
Поени : 4278
Репутација : 6
Registration date : 2009-03-26

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 4:14 pm

хаха закон се :D
Вратете се на почетокот Go down
marija from mars

marija from mars

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 1
Поени : 4082
Репутација : 0
Registration date : 2009-05-11
Age : 25
Локација : skopje

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 4:34 pm

Haha zakoooon Бранчиња
Вратете се на почетокот Go down
Kristina
<3 Стефан <3
Kristina

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 79
Поени : 4234
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-09
Age : 24
Локација : kumanovo

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeЧет Jул 09, 2009 8:02 pm

hehe cool ..... bravo Maco... :)Намигнува..... pozz
Вратете се на почетокот Go down
Viki

Viki

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 82
Поени : 4226
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-29
Age : 34
Локација : Skopje

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeЧет Jул 09, 2009 9:40 pm

Бранчиња
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4535
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПет Jул 10, 2009 7:45 pm

Zakon Бранчиња
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
zlatica

zlatica

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 14
Поени : 4035
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-10
Age : 27
Локација : strumica

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 11:39 pm

heehehhehe pesnite na kumanovski se zakon
Вратете се на почетокот Go down
Simona:)

Simona:)

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 12
Поени : 3851
Репутација : 0
Registration date : 2010-01-11
Age : 27
Локација : Kumanovo

Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitimeПон Јан 11, 2010 1:03 am

...НоКоммент... ТхеБест... Песните на Next Time на кумановски - Page 2 485240
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Песните на Next Time на кумановски - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песните на Next Time на кумановски   Песните на Next Time на кумановски - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Песните на Next Time на кумановски
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum