Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 X'S - Биди

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 5148
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 24
Локација : Paradise

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 11:20 pm
Неам зборови еве уште една одлична песна....ептен им биле закон песниве бе! Панк
Цени го денот осмели се да паднеш!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
dori

dori

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 85
Поени : 4553
Репутација : 6
Registration date : 2009-04-26
Age : 25
Локација : Bitola

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 11:26 pm

lej me pretrica ja duri mislev kako da napisam gore .. izvinete za duplo sto e kazete kako mozam da go izbrisam ..
inaku videoto e super i pesnata e mn ubaa
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 5148
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 24
Локација : Paradise

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 11:40 pm


Х'Ѕ - Биди

Излези од оковите на просечноста
Цеди го денот осмели се да паднеш!


Излези од оковите на просечноста
Цеди го денот осмели се да паднеш!


Играј до крај додека не заболи
Играј да победиш и да дадеш се!


Биди глув за бајати моралисти
Биди слеп за евтини музи
Живеј јако направи масакар
Биди главен актер на уличниот спектакл!


Они мислат дека е доволен знак
Кога живееш во стилот
многу сум јак!


Зграпчи ја својата фарса
плукни и во очи
за*би ја просечноста
и ништо не те кочи!Биди глув за бајати моралисти
Биди слеп за евтини музи
Живеј јако направи масакар
Биди главен актер на уличниот спектакл!Не ги издавај својте сништа
не се колебај......
Нема време за уште еден живот
Нема време за друга иднина!


Биди глув за бајати моралисти
Биди слеп за евтини музи
Живеј јако направи масакар
Биди главен актер на уличниот спектакл!


Биди глув за бајати моралисти
Биди слеп за евтини музи
Живеј јако направи масакар
Биди главен актер на уличниот спектакл!

Бидии....биди...биди.......
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 5148
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 24
Локација : Paradise

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 11:41 pm

А за ова што искочи дупло модераторите мислам дека можат да го избришат или да ја заклучат темата...или грешам? Не знам
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4806
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 32
Локација : Skopje

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 11:41 pm

Ејјјјј..јако многу,јако нема што..песнава е гром..дефинитивно им одговара ваков звук..се надевам ќе се вратат на ваков тип на песни..одлично!! thumb up thumb up
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4879
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 24
Локација : Велес

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 10:30 am

Колку ми се свиѓа песнава thumb up ....ауу...Бравос колку им биле добри песниве Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5757
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 10:34 am

Баш е топ.Иако Никогаш повеќе ми се допаѓа. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4868
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 10:39 am

Lele nemam zborovi pesnava e preubava Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 4616
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 27
Локација : Bitola

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 10:52 am

mnogu zakon pesna ..... bas ona jakooo e Панк
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 5240
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 27
Локација : STIP

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 10:57 am

videoto e super i pesnata e mn ubava
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 11:30 am

Аааааа екстра ее! И видеото е законнн! и сега би требало вакво нешто да свират Панк


Последната промена е направена од macylovesyou на Сре Jул 15, 2009 11:06 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5757
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 12:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
??????
Гостин
avatar


X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 12:04 pm

Oooo sweety tnxx:*
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4879
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 24
Локација : Велес

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 12:05 pm

Фала ти највеќе за download-ов thumb up ...Баш сега сакав да оставам пост дали има некој download за песнава...али ме превари...во секој случај фала ти највеќе =))
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5757
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 12:05 pm

Ништо дечки се за вас. бакнеж
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 190
Поени : 4642
Репутација : 14
Registration date : 2009-05-16
Age : 27
Локација : Canada

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 12:51 pm

Мацо Господ здравје да ти даде :D
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4889
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 89
Локација : New York

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 1:54 pm

Топ си е песнава само Мартин не пее Намигнува во Никогаш и Мартин пее!!
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5757
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 1:55 pm

Хахахаха.Ништоооооо беееееее луѓеееееее. XD
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
macky
<3 Martin
macky

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 112
Поени : 4598
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-27
Age : 28
Локација : Струмица

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 7:27 pm

еее навистина закон е песнатааа :) Панк
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 5112
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 7:34 pm

Najsuper e pesnava fala ti maco mnoguuu :D
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5890
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 9:04 pm

Прекрасна песна, иако Никогаш повеќе ми се свиѓа... Не знам

_________________
X'S - Биди Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4514
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 48
Локација : MADZARI-SKOPJE

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 11:50 pm

Top e pesnava ama i mene poveke mi se dopaga NIKOGAS.T.E.se sto ke izleze od niv e perfektno.
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 5240
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 27
Локација : STIP

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeНед Јун 07, 2009 10:53 am

Топ е песнава
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4667
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 25
Локација : prilep

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeНед Јун 07, 2009 3:10 pm

Simona* напиша:
Прекрасна песна, иако Никогаш повеќе ми се свиѓа... Не знам
dada i mene nikogas poveke mi se sviga ama sepak super pesni4e
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 5240
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 27
Локација : STIP

X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitimeНед Јун 07, 2009 3:33 pm

i mene nikogas poveke mi se sviga
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
X'S - Биди Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Биди   X'S - Биди I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
X'S - Биди
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum