Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next time - Разно

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
Кате
Модератор
Модератор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 543
Поени : 5352
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 23
Локација : Skopje

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeПон Окт 26, 2009 2:39 pm

...


Последната промена е направена од Кате на Нед Дек 06, 2020 9:28 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 543
Поени : 5352
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 23
Локација : Skopje

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeПет Окт 30, 2009 9:13 pm

...


Последната промена е направена од Кате на Нед Дек 06, 2020 9:24 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 543
Поени : 5352
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 23
Локација : Skopje

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeВто Јан 05, 2010 2:17 pm

...


Последната промена е направена од Кате на Нед Дек 06, 2020 8:05 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4827
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 16, 2010 8:11 pm

http://exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=28041

Топ листа број 5 на фанови во Македонија,нашите батковци се втори Next time - Разно - Page 4 753968
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5709
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 16, 2010 10:40 pm

А прв е еклерот. lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5509
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 16, 2010 11:18 pm

Zor4e напиша:
http://exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=28041

Топ листа број 5 на фанови во Македонија,нашите батковци се втори Next time - Разно - Page 4 753968

Воопшто не ме израдува прилогов, а не ме ни изненади.. Next time - Разно - Page 4 815958

_________________
Next time - Разно - Page 4 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5842
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeСре Мар 17, 2010 8:11 am

Zor4e напиша:
http://exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=28041

Топ листа број 5 на фанови во Македонија,нашите батковци се втори Next time - Разно - Page 4 753968

Глупости! Не знаа веќе што да даваат во ексклузив. Не се тука републиканците за да кажуваат за нив кој шо јадел утрово, кој шо пиел синоќа... и затоа почнаа да прават вакви глупави топ5 листи.
Колку да си го пополнат терминот.

Колку што разбрав топ листата била составена од македонски машки изведувачи со најголем број фанови...
А не знам зошто тука не ги сретнав:
Ненадминливиот и неповторливиот Тоше Проески - 88,599 обожаватели
Владо Јаневски - 8,054 обожаватели
Александар Белов - 27,539 обожаватели

и да не набројувам уште, ги има многу, со дупло поголем број обожаватели од тие што ги сретнавме во топ листата. Не знам

_________________
Next time - Разно - Page 4 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5709
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeСре Мар 17, 2010 10:04 am

Е, да... 
Али бар се насмеавме хаха. Мислам еклерот. XD
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4827
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeСре Мар 17, 2010 1:24 pm

Даа,да и да!Потоплно си во право,и оној ЕКЛЕР никогаш неможе да добие повеќе фанови од нашиот еден и еднинствен Тоше али ајде,нема везе,заборавете!Значи ти Симона си потолно во право во последно време овие од ексклузив не знаат за што да коменират па ајде сега ќе правиме вакави глупоси!
И што едниствното нешто што ме
насмеа беше тој ЕКЛЕР!
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4820
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 11:54 am

Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
avatar

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 543
Поени : 5352
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 23
Локација : Skopje

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 12:08 am

...


Последната промена е направена од Кате на Нед Дек 06, 2020 7:20 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4827
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeНед Мар 28, 2010 2:54 pm

Вратете се на почетокот Go down
Moni (L) Next time
х3 Бушавките Братчиња
Moni (L) Next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 108
Поени : 4377
Репутација : 22
Registration date : 2009-12-25
Age : 26
Локација : Stip

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeЧет Јун 17, 2010 4:03 pm

Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4827
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeНед Jул 04, 2010 11:44 am

Вратете се на почетокот Go down
Moni (L) Next time
х3 Бушавките Братчиња
Moni (L) Next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 108
Поени : 4377
Репутација : 22
Registration date : 2009-12-25
Age : 26
Локација : Stip

Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitimeПон Jул 26, 2010 8:01 pm

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next time - Разно - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next time - Разно   Next time - Разно - Page 4 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next time - Разно
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum