Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Естрадата во дружба и во ТВ серија

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
??????
Гостин
avatar


Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Естрадата во дружба и во ТВ серија   Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 I_icon_minitimeСре Окт 07, 2009 8:10 pm

еј људи што бидна од кд почиња почна ли?? ... Збунет
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4853
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Естрадата во дружба и во ТВ серија   Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 11:32 am

a koga ja ima seriava i dali e pocnata
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5503
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Естрадата во дружба и во ТВ серија   Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 1:51 pm

Утре почнува, ама Мартин и Стефан нема да бидат во првата епизода.

_________________
Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
??????
Гостин
avatar


Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Естрадата во дружба и во ТВ серија   Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 I_icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 7:36 pm

Аха фала многу!
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5503
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Естрадата во дружба и во ТВ серија   Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 I_icon_minitimeСаб Фед 06, 2010 6:54 pm

Заврши оваа "серија" и по неколкуте епизоди што ги гледав ќе кажам само едно:
Убаво што Мартин и Стефан не се појавија во ниту една епизода.

_________________
Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
Sponsored content
Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Естрадата во дружба и во ТВ серија   Естрадата во дружба и во ТВ серија - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Естрадата во дружба и во ТВ серија
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum