Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во Тротоар

Go down 
АвторПорака
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5443
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeЧет Окт 29, 2009 6:04 pm

Настап во емисијата Тротоар на Канал5 ТВ
25.10.2009

I'll Waiting (Lenny Kravitz cover)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 5078
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПет Окт 30, 2009 12:00 am

Кога лажеш, каде гледаш:


_________________
Next Time во Тротоар Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
anabanana

anabanana

Пол : Female
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 33
Поени : 4192
Репутација : 0
Registration date : 2009-03-26
Age : 28
Локација : hereigoagain...

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПет Окт 30, 2009 6:42 am

одлични се <3
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4567
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПет Окт 30, 2009 4:29 pm

Super se Next Time во Тротоар 485240
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5243
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeНед Јан 10, 2010 11:56 pm

08.01.2010.


_________________
Next Time во Тротоар Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
mima
Мима <3 Некст Тајм
mima

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 52
Поени : 4247
Репутација : 2
Registration date : 2009-04-30
Age : 24
Локација : Скопје

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПон Јан 11, 2010 12:26 am

Леа фала ти многу за видеово не можев да ги глеам на тв! али фала многу бакнеж
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4561
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeПон Јан 11, 2010 12:13 pm

Ееее...Фала ти Леа за видеово!Јас не бев дома и немоев да го гледам али еве благодарение на тебе си го гледам!
Вратете се на почетокот Go down
Simona:)

Simona:)

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 12
Поени : 3883
Репутација : 0
Registration date : 2010-01-11
Age : 27
Локација : Kumanovo

Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitimeВто Јан 12, 2010 12:03 am

Лееееелелелле сонцињаааа... Ги сакаааааааам... Next Time во Тротоар 485240
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time во Тротоар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Тротоар   Next Time во Тротоар I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во Тротоар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum