Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Нешто што ќе остане на шпански ;)

Go down 
АвторПорака
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5243
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeСре Јан 13, 2010 12:26 am

Интересен е дечково Нешто што ќе остане на шпански ;) 485240 не е изведбава нешто перфектно, ама важно се потрудил Нешто што ќе остане на шпански ;) 34479


_________________
Нешто што ќе остане на шпански ;) Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5576
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeСре Јан 13, 2010 12:43 am

Хахаха.... на крајот се трудит нешто да кажит.... ама не му успеват Јазик

_________________
Нешто што ќе остане на шпански ;) Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
mima
Мима <3 Некст Тајм
mima

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 52
Поени : 4247
Репутација : 2
Registration date : 2009-04-30
Age : 24
Локација : Скопје

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeСре Јан 13, 2010 1:04 am

Дечково е супер :) Се потрудил добро хуху Браво!! ;]
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4561
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeСре Јан 13, 2010 11:50 am

Hyhyhyhy!Супер звучит нешто што ќе остане на шпански!хахахха..ама овој шо пејт не не нешо талент!али сепак Браво што се потрудил!

Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 5078
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeСре Јан 13, 2010 12:00 pm

Текстот е одличен, браво за дечкото што се потрудил на направи верзија на шпански!!! thumbsup

_________________
Нешто што ќе остане на шпански ;) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Moni (L) Next time
х3 Бушавките Братчиња
Moni (L) Next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 108
Поени : 4111
Репутација : 22
Registration date : 2009-12-25
Age : 25
Локација : Stip

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeСре Јан 13, 2010 4:00 pm

хаха, песната на шпански е супер...а за дечкото едно големо БРАВО Нешто што ќе остане на шпански ;) 34479
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4353
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 25
Локација : prilep

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeСре Јан 13, 2010 7:45 pm

Alal da mu e na deckovo.. kapa mu simnuvam!!Se potrudil, ja prevedil, ja ispeal i + ja objavil na net!! Znaci next time se slusani i vo spania!!! BRAVOSS!
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4565
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 24
Локација : Велес

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeСре Јан 13, 2010 9:22 pm

Типчево малку е антиталент за пеење....Али у секој спучај поштуам што се потрудил и ја испеал песната на шпански...Мило ми е што има такви луѓе кои ги сакаат нт насекаде низ светов Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 5078
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeПон Јан 25, 2010 12:25 am

Добро, неможе сега секој да пее како Стефан Јазик

_________________
Нешто што ќе остане на шпански ;) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150


Последната промена е направена од Кате на Пон Јан 25, 2010 11:21 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4926
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 27
Локација : STIP

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeПон Јан 25, 2010 10:47 am

bravo deckoto se potrudil kolku tolku
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4834
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 1:09 am

Нешто што ќе остане! Без разлика дали е на шпански,англиски,српски или македонски !
Браво за дечково ! ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Sponsored content
Нешто што ќе остане на шпански ;) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Нешто што ќе остане на шпански ;)   Нешто што ќе остане на шпански ;) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Нешто што ќе остане на шпански ;)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum