Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"

Go down 
АвторПорака
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4834
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Empty
ПишувањеПредмет: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 1:08 amНекст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"
Благодарност до Еленче за видеово ;]
Прекрасен глас кој ќе биде запамтен и на далеку прочуен дефинитивно ! cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5576
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 1:16 am

Преубава изведба. Совршено се совпаднаа со гласовите. БРАВО!

пс. Може некој да ми каже како се презива девојкава?

_________________
Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
mima
Мима <3 Некст Тајм
mima

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 52
Поени : 4247
Репутација : 2
Registration date : 2009-04-30
Age : 24
Локација : Скопје

Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 1:20 am

Јас знам Се вика Симона Димитрова
Изведбата им беше СОВРШЕНА !! Супер се совпаднаа гласовите
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4834
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 1:31 am

Ќе заборавев за малце... И Мартин е моментот со трзалицата во уста Се смее
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5576
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 1:37 am

Sofija напиша:
Ќе заборавев за малце... И Мартин е моментот со трзалицата во уста Се смее

Хахахах Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" 683645 , да да Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" 628759

_________________
Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 5078
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 2:08 am

Каква изведба...УаУ! Браво, секоја чест Аплаудирање

Стефан докажа уште еднаш дека е одличен вокал, со кој треба да се гордееме!
Додека пак, Симона е многу талентирана и јас искрено и посакувам многу успех во кариерата понатаму! Многу ми е симпатична девојката, од самиот почеток на емисијата!

_________________
Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Sponsored content
Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" Empty
ПишувањеПредмет: Re: Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"   Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда" I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Некст Тајм во емисијата "Моја Ѕвезда"
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum