Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Концерт "Македонија е нашето име"

Go down 
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5842
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Концерт "Македонија е нашето име" Empty
ПишувањеПредмет: Концерт "Македонија е нашето име"   Концерт "Македонија е нашето име" I_icon_minitimeЧет Јун 10, 2010 11:40 pm

Настап на Next Time на концертот "Македонија е нашето име"
8.6.2010 - Плоштад Македонија, Скопје.

Без тебе тивко умирам


Кога лажеш каде гледаш


Рамо за плачење


Фала на Елена за видеата
https://www.youtube.com/user/elen4e95

_________________
Концерт "Македонија е нашето име" Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
 
Концерт "Македонија е нашето име"
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum