Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010

Go down 
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5842
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 Empty
ПишувањеПредмет: NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010   NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 I_icon_minitimeНед Aвг 22, 2010 1:52 am

Втор солистички концерт на Next Time
Битола - Хераклеа, 20.08.2010


Немам ни глас


Рамо за плачење


What do you want from me (Adam Lambert cover)


Убава


Ме остави сам да живеам


Нешто што ќе остане

_________________
NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4827
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010   NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 I_icon_minitimeВто Aвг 24, 2010 3:12 pmВратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5842
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010   NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 I_icon_minitimeВто Aвг 24, 2010 5:48 pm

Zor4e напиша:

thumbsup ааа... кога и да ја слушам оваа песна се ежам :)
Го обожавам солото на крајот! Свирка

Аплаудирање Преубав концерт!

Сакам снимка од Немој да плачеш за крај, толку никој не се најде да сними барем мал дел? Тажен

_________________
NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4827
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010   NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 I_icon_minitimeСре Aвг 25, 2010 11:41 am

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010   NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
NEXT TIME концерт, Битола - Хераклеа 20.08.2010
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | Music | Rock, Punk, Alternative | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum