Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Мартин „Некст Тајм“ има огромна колекција капчиња

Go down 
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5819
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Мартин „Некст Тајм“ има огромна колекција капчиња Empty
ПишувањеПредмет: Мартин „Некст Тајм“ има огромна колекција капчиња   Мартин „Некст Тајм“ има огромна колекција капчиња I_icon_minitimeПон Јун 20, 2011 10:47 am


МАРТИН "НЕКСТ ТАЈМ" ИМА ОГРОМНА КОЛЕКЦИЈА КАПЧИЊА


Скапи ми се многу, ама пуста желба!


Мартин „Некст Тајм“ има огромна колекција капчиња CC5C7C5DCE558444B0DB0F65D87A8814

Мартин од "Некст тајм" има еден куп капчиња, а особено е горд на прилично "солените" бејзбол-модели увезени од Америка. Во ормарот на рокерот се сместени најразлични спортски капчиња и по некое шеширче без кои не може да помине ниту едно негово излегување од дома.

"Капчињата ми се фетиш и омилен дел од гардеробата. Во принцип, носам капи зашто косата многу ме заморува, па ете најдов начин како да ја скротам. Ја врзувам во репче, а одозгора со капче и на раат сум", вели Мартин, откривајќи дека омилени му се бејзбол-моделите од марката New air, кои од Америка му ги праќа близок пријател, и додава дека никој во Македонија не носи исти такви освен Тони Зен.

Кога е во лежерно, дневно издание ги бира спортските капчиња кои ги има во сите бои, а за вечерните настапи или излегувања локните ги потиснува со фраерските шешири за кои вели: "Многу ги сакам, но повеќе ги носам кога сум на сцена бидејќи тоа е имиџот на групата".

Својата богата колекција Мартин деновиве ја споделил и со Фејсбук-пријателите кои под приложената фотографија го посоветувале да си отвори продавница за капи, што и не е така лоша идеја. Ем ќе отвори простор за нови модели во плакарот, ем може да си ги врати вложените пари.

Мартин „Некст Тајм“ има огромна колекција капчиња BBA1D3588B69074794CBF7D76ECF77C3

(Љ.П.)
http://vecer.com.mk/?ItemID=39E16CD9AABDC64AA8C1F57ECC4A4D39

_________________
Мартин „Некст Тајм“ има огромна колекција капчиња Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
 
Мартин „Некст Тајм“ има огромна колекција капчиња
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum