Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time - Nedostajes mi vec (Спот)

Go down 
АвторПорака
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4633
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Next Time - Nedostajes mi vec (Спот)   Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) I_icon_minitimeПет Jул 15, 2011 6:26 pmЕве го новото хитче :)
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 5150
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 26
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Nedostajes mi vec (Спот)   Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) I_icon_minitimeПет Jул 15, 2011 6:27 pm

Не се ни сомневав дека ќе извадат вака добра песна, одлична е!
Им посакувам многу успех во Хрватска Аплаудирање

_________________
Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Moni (L) Next time
х3 Бушавките Братчиња
Moni (L) Next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 108
Поени : 4183
Репутација : 22
Registration date : 2009-12-25
Age : 26
Локација : Stip

Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Nedostajes mi vec (Спот)   Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) I_icon_minitimeПет Jул 15, 2011 8:51 pm

Прекрасна е песната <3

а го има некаде текстот?
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4633
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Nedostajes mi vec (Спот)   Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) I_icon_minitimeПет Jул 15, 2011 10:17 pm

Moni (L) Next time напиша:
Прекрасна е песната <3

а го има некаде текстот?

И текстот наскоро ќе го ставиме на форумов :)
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 5150
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 26
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Nedostajes mi vec (Спот)   Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) I_icon_minitimeВто Aвг 30, 2011 2:17 pmТе молам

_________________
Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4633
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 24
Локација : Kicevo

Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Nedostajes mi vec (Спот)   Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) I_icon_minitimeСаб Сеп 10, 2011 3:25 pm

Спотов....ми се допаѓа! thumb up
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Nedostajes mi vec (Спот)   Next Time - Nedostajes mi vec (Спот) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time - Nedostajes mi vec (Спот)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum