Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Последно од нас

Go down 
АвторПорака
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4997
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 25
Локација : Kicevo

Последно од нас Empty
ПишувањеПредмет: Последно од нас   Последно од нас I_icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 4:30 pm

Ми кажуваш се што знам,
што сакам јас да слушнам
едно не разбирам,
зошто јас те слушам.

Немам намера за тебе да се борам,
нема немера и нема да те молам.

Ова ќе биде последно од нас,
ти спуштам капа,
ти давам рака,
немам сила да бидеш мила,
ти ми зема се што имам.
Последно од нас,
сега точка ставам за крај.

Дали виде,имам се со тебе
но зошто ти одлучи да бидам дел од тебе,
немам намера да бида како тебе,
немам намера да ставам се зад себе.

Ова ќе биде последно од нас,
ти спуштам капа,
ти давам рака,
немам сила да бидеш мила,
ти ми зема се што имам.
Последно од нас,
сега точка ставам за крај.
Вратете се на почетокот Go down
 
Последно од нас
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum