Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Некст Тајм

Go down 
АвторПорака
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4970
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 25
Локација : Kicevo

Некст Тајм Empty
ПишувањеПредмет: Некст Тајм   Некст Тајм I_icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 4:32 pm

Дали ти пречи тебе,
дали те мачам тебе,
знам дека бев океј,
твој најголем трофеј.

Си одиш пак се враќаш,
те трпам и ќе кажам
овој пат дојде крај да го трпам твојот очај.

Знам ти ме бараш повеќе кога бегам јас од тебе,
Next Time ќе бидеш со мене,Next Time ќе бидеш со мене.
Знам ти ме бараш повеќе штом друга седи до мене,
Next Time ќе бидеш со мене,Next Time ќе бидеш со мене.

И сега дојде време ти да ме молиш мене,
Next Time за Next Time знам сега не си ми во план!


Си одиш пак се враќаш,
те трпам и ќе кажам
овој пат дојде крај го трпам твојот очај


Знам ти ме бараш повеќе кога бегам јас од тебе,
Next Time ќе бидеш со мене,Next Time ќе бидеш со мене.
Знам ти ме бараш повеќе штом друга седи до мене,
Next Time ќе бидеш со мене,Next Time ќе бидеш со мене.
Вратете се на почетокот Go down
 
Некст Тајм
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum