Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalПрашања/ОдговориЧленовиБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 X'S - Никогаш

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 3958
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 23
Локација : prilep

X'S - Никогаш - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 28, 2009 2:30 pm

dada, imale so carwash 3 pesni avtorski, no togas ne se eksponirale mn mediumski
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


X'S - Никогаш - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 6:23 pm

Eve i od mene stvarno e preubava mislam deka Stefan ja napishal ama ne sum sigurna bidejki toa vreme ne bile mnogu so tekstopiscite po moja logika nivno delo e kako i da e preubava e! btw: drugite pesni najskoro posle evrosongot ke gi najdam od Goran bubnjarot valjda ke saka da mi gi prati.
Pozdrav :D
Вратете се на почетокот Go down
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 190
Поени : 3933
Репутација : 14
Registration date : 2009-05-16
Age : 25
Локација : Canada

X'S - Никогаш - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 05, 2009 2:24 pm

macaparket напиша:
А да не знаете случајно кој ја има напишано песнава??
Многу ме потсека на Изгубен,а бидејќи таа ја имаат напишано дечкиве да не и оваа нивна.Секој композитор и текстописец си имаат свој посебен и уникатен стил. :)

Горан ја има напишано :)
Вратете се на почетокот Go down
zlatica

zlatica

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 14
Поени : 3672
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-10
Age : 26
Локација : strumica

X'S - Никогаш - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 13, 2009 11:50 pm

mnogu e ubava pesnata
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
X'S - Никогаш - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: X'S - Никогаш   X'S - Никогаш - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
X'S - Никогаш
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum