Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Не верувам во тебе

Go down 
АвторПорака
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Не верувам во тебе Empty
ПишувањеПредмет: Не верувам во тебе   Не верувам во тебе I_icon_minitimeНед Мар 22, 2009 2:45 pm

Не
верувам во тебе


Сакав да ти кажам нешто одамна,
Не ли мислиш дека е доста?
Оди, бегај ти од мене,
Време е да помислам малку и на себе!
Бакнежи, прегратки како да беа болни,
Ни деновите не ни беа добри,
Оди, бегај ти од мене
Време е да помислам малку и на себе!

Те оставам без ич око да ми трепне,
Те оставам за да сфатам што сме биле,
Те оставам за бидам сам со себе,
Не верувам јас во тебе!

И премногу зборови што ме гушат,
И премногу бакнежи но без душа,
Немам сила за ништо веќе,
Време е да помислам малку и на себе!

Те оставам без ич око да ми трепне,
Те оставам за да сфатам што сме биле,
Те оставам за бидам сам со себе,
Не верувам јас во тебе!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Не верувам во тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Не верувам во тебе   Не верувам во тебе I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 2:20 pm

Многу ја сакам песнава....затоа што оваа песна е првата песна на Стефан и Мартин Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Не верувам во тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Не верувам во тебе   Не верувам во тебе I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 8:37 pm

Првенче Јазик
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Не верувам во тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Не верувам во тебе   Не верувам во тебе I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Не верувам во тебе
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Албуми / Albums-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum