Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ново видео за песната Милион

Go down 
АвторПорака
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4258
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 10:22 am

https://www.youtube.com/watch?v=hp1luZ4cxN0 Novo video izraboteno od fanovi na NT povlegnete go jas se voodusev od toa sto go sklopile vo celata ovaa prikazna za pesnata Milion...UZIVAJTE!!! ;]
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 12:13 pm

klipov e snajsuper me vodusevi i mene nemam zborovi
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 1:12 pm

УАУ! Клипов е перфектенн.. најдобри фанови ЗАСЕКОГАШ! Cool
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 1:33 pm

Клипов е супер навистина е од срце работен :D фала сонценце
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4354
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 2:21 pm

Како се гледа кога нешто е правено со многу љубов и внимание..одлично thumb up
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 2:34 pm

БРАВО cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4416
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 2:57 pm

Klipov e prekrasen BRAVO! :)
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4696
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 4:05 pm

Супер е клипов!Секоја чест се гледа дека е работено со многу љубов која што ја заслужуваат! Олвејс ин мај харт! Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4429
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 6:30 pm

Преубав е клипов брво :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Tin4eeeee
<3 Next Time!
Tin4eeeee

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 37
Поени : 4042
Репутација : 5
Registration date : 2009-05-18
Age : 24
Локација : Skopje

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 7:59 pm

Аввв...
Клипов е нешто посебно...Најубав е.
И да...Навистина се гледа дека е работен со многу,многу љубов....
NEXT TIME ---> The Best Forever!...
ги сакамммм највеќе на свет...ги обожаваммммммммм! Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
till_the_next_time

till_the_next_time

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 38
Поени : 4023
Репутација : 0
Registration date : 2009-05-13
Age : 28
Локација : Hrvatska

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 8:54 pm

woooooooooow spot je preeeeeedobar Шокиран svaka čast Панк Аплаудирање
Вратете се на почетокот Go down
Mimi_NEXT TIME

Mimi_NEXT TIME

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 74
Поени : 4092
Репутација : 3
Registration date : 2009-04-12
Age : 24
Локација : skopje

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 9:35 pm

Klipov e Neznam kao go spoile...bravoooooo Панк
Вратете се на почетокот Go down
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4062
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 10:05 pm

Bravoooooo,mnogu ubavo.
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4682
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСре Јун 03, 2009 10:45 pm

Лелеее навистинааааа....
Клипот е навистина 5ка,секоја чест до тој шо го направил(сигурно е голем фан на Н.Т.) Пак ќе речам,, бравооО Панк
Вратете се на почетокот Go down
teodora
a.K.a. ШмЕцка x3 hIm
teodora

Пол : Female
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 219
Поени : 4285
Репутација : 5
Registration date : 2009-04-04
Age : 26
Локација : *Битола

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 6:32 pm

Tin4eeeee напиша:
Аввв...
Клипов е нешто посебно...Најубав е.
И да...Навистина се гледа дека е работен со многу,многу љубов....
NEXT TIME ---> The Best Forever!...
ги сакамммм највеќе на свет...ги обожаваммммммммм! Вљубен
se soglasuvam
Вратете се на почетокот Go down
*rock_star*

*rock_star*

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 161
Поени : 4200
Репутација : 4
Registration date : 2009-04-30
Age : 28
Локација : Veles, Macedonia

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 6:35 pm

лав ит Панк

закон е ;]
Вратете се на почетокот Go down
https://www.facebook.com/inbox/updates.php#/profile.php?id=138975
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4215
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 11:39 pm

neam zborovi, prekrasen e klipovv
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 8:59 pm

Стварно е преубаво, се гледа дека е правено со многу љубов и големо внимание. Браво за тој што го направил. Секоја чест.

_________________
Ново видео за песната Милион Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 9:36 pm

Секоја чест на тој што го направил, мене премногу ми се допадна cheers

_________________
Ново видео за песната Милион Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeНед Јун 07, 2009 10:49 am

prekrasen e klipov
Вратете се на почетокот Go down
macky
<3 Martin
macky

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 112
Поени : 4146
Репутација : 9
Registration date : 2009-04-27
Age : 27
Локација : Струмица

Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitimeНед Јун 07, 2009 12:39 pm

Ваоов стварно е топ видеото :)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ново видео за песната Милион Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ново видео за песната Милион   Ново видео за песната Милион I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ново видео за песната Милион
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum