Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Група Изведувачи - Роза сина(Спот)

Go down 
АвторПорака
angelaparket

angelaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 54
Поени : 4045
Репутација : 7
Registration date : 2009-05-16
Age : 24
Локација : Ћуприја,Србија

Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitimeВто Јун 09, 2009 11:20 am

Вратете се на почетокот Go down
http://parketifanclub.forummk.com/forum.htm
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4440
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitimeВто Јун 09, 2009 12:57 pm

Во песнава Стефан пее најбоље, но за жал кратко, а Мартин свири најзакон
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitimeВто Јун 09, 2009 1:01 pm

majanik напиша:
Во песнава Стефан пее најбоље, но за жал кратко, а Мартин свири најзакон
Се согласувамНамигнува
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4791
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitimeВто Јун 09, 2009 1:19 pm

macylovesyou напиша:
majanik напиша:
Во песнава Стефан пее најбоље, но за жал кратко, а Мартин свири најзакон
Се согласувамНамигнува
isto i jas se soglasuvam Панк Љубов Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitimeСре Јун 10, 2009 12:15 am

Песната е супеер,посебно во делот кога стефан пее...
[btw на овој спот некако стефан и мартин ми се посебно убавии, тие и онака си се...]
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4432
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitimeСре Јун 10, 2009 12:16 pm

[quote="macylovesyou"]
majanik напиша:
Во песнава Стефан пее најбоље, но за жал кратко, а Мартин свири најзакон

Се согласувам Панк
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4663
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitimeСре Јун 10, 2009 5:18 pm

i jas potpolno se soglasuvam :D
Вратете се на почетокот Go down
Ole
<3 Next Time!
Ole

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 149
Поени : 4313
Репутација : 32
Registration date : 2009-05-17
Age : 30
Локација : Струга,Македонија

Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitimeЧет Јун 11, 2009 1:58 pm

i jas se soglasuvam :D
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4218
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitimeЧет Јун 11, 2009 2:05 pm

pa i jas se soglasuvam Се смее
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Група Изведувачи - Роза сина(Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Група Изведувачи - Роза сина(Спот)   Група Изведувачи - Роза сина(Спот) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Група Изведувачи - Роза сина(Спот)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum