Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна

Go down 
АвторПорака
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4696
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 11:07 am

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Stefan

На Стефан, вокалот на "Некст тајм" му припадна честа да ја испее
македонската химна на забавата посветена на 18 години од Словенечката
држава која се одржа во вторникот во хотелот "Александар Палас".
Стефан доби покана од Словенечката амбасада, а по изведбата на химната му честитаа неколку странски дипломати.
Братот близнак на Мартин пееше пред многу домашни политичари и
биснисмени, странски дипломати и стопанственици. Дознаваме дека
неговата изведба најмногу ја бендисале франуцскиот и британскиот
амбасадор.
Извор Бекстејџ www.backstage.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
??????
Гостин
avatar


Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 11:21 am

Ма браво за него.. докажано најдобро!
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4416
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 11:34 am

Bravo za Stefce cheers Љубов
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4788
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 12:07 pm

macylovesyou напиша:
Ма браво за него.. докажано најдобро!
SE SOGLSUVAM
Вратете се на почетокот Go down
Tin4eeeee
<3 Next Time!
Tin4eeeee

Пол : Female
Хороскоп : Aries
Број на мислења : 37
Поени : 4042
Репутација : 5
Registration date : 2009-05-18
Age : 24
Локација : Skopje

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 6:52 pm

огромно браво за него...
нека им покаже на сите кој е најдобар вокал на македонската сцена! :D
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 7:39 pm

Tin4eeeee напиша:
огромно браво за него...
нека им покаже на сите кој е најдобар вокал на македонската сцена! :D
Вратете се на почетокот Go down
Ole
<3 Next Time!
Ole

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 149
Поени : 4310
Репутација : 32
Registration date : 2009-05-17
Age : 30
Локација : Струга,Македонија

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeЧет Јун 25, 2009 9:02 pm

Natali ohrid напиша:
Tin4eeeee напиша:
огромно браво за него...
нека им покаже на сите кој е најдобар вокал на македонската сцена! :D
Вратете се на почетокот Go down
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4062
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeПет Јун 26, 2009 10:41 am

Sigurna sum deka gi voodusevil site,nikoj ne ostanal ramnodusen na negoviot glas.Blazesi im na site sto bile prisutni,Stefce e fantasticen vokal.
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4429
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeПет Јун 26, 2009 12:55 pm

Bravo Stefce najdobar e Вљубен :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Bisera

Bisera

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 8
Поени : 4072
Репутација : 3
Registration date : 2009-03-21
Age : 27
Локација : Ohrid

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeПет Јун 26, 2009 8:41 pm

JeeЈеееееееее !!!!! браво за Стефан !!!!! Jee cheers

а имат нешо снимка од ова? и јас да видааам OK

ПозЗз.......
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4429
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeПет Јун 26, 2009 8:47 pm

Мислам дека нема :)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5438
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeПет Јун 26, 2009 9:48 pm

Simona<3NextTime напиша:
Мислам дека нема :)

Штета...

_________________
Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4215
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeПет Јун 26, 2009 10:57 pm

stvarno steta... Abe tie znaat kogo vikaat tamu... mislam, ubedlivo najdobar e sega!!!
Вратете се на почетокот Go down
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4354
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeСаб Јун 27, 2009 8:05 pm

Bitno mu se ispolni zelbata da ja otpee himnata,a ne se somnevam vo toa deka gi voodusevil prisutnite so negoviot glas..ubavo e koga imame so sto da se pofalime pred drugite,so kvalitetni vokali i muzicari thumb up
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4660
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeСаб Јун 27, 2009 11:07 pm

Elena напиша:
Bitno mu se ispolni zelbata da ja otpee himnata,a ne se somnevam vo toa deka gi voodusevil prisutnite so negoviot glas..ubavo e koga imame so sto da se pofalime pred drugite,so kvalitetni vokali i muzicari thumb up
Se soglasuvam
Вратете се на почетокот Go down
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4062
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeНед Јун 28, 2009 3:54 am

Ova se samo nivni pocetoci,ke se redat uspesi se pogolemi i pogolemi,pa i himnata na stadion ke ja ispee i stadioni so koncerti ke polni itn.Vo sekoj slucaj bravo i pozdrav.
Вратете се на почетокот Go down
Urban

Urban

Пол : Male
Број на мислења : 84
Поени : 4138
Репутација : 31
Registration date : 2009-04-01
Локација : Skopje

Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitimeСре Jул 01, 2009 4:01 pm

Toj sto si go biva, si go biva.... Nastapite sami se redat..Bravo!! Pozz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна Empty
ПишувањеПредмет: Re: Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна   Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Стефан пред Словенците ја пееше македонската химна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | Music | Rock, Punk, Alternative | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum