Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Viki

Viki

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 82
Поени : 4129
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-29
Age : 33
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 07, 2009 12:05 am

Лут
Вратете се на почетокот Go down
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4071
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 07, 2009 1:02 am

Toa e, nema sto...zdravje boze NEXT TIME.
Вратете се на почетокот Go down
Barbica

Barbica

Пол : Female
Хороскоп : Taurus
Број на мислења : 3
Поени : 3931
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-07
Age : 29
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 07, 2009 1:06 am

Некст Тајм за нас се најдобри.
И самата Каролина Гочева има кажано дека тие се нејзините најдраги млади колеги, кои ги обожава
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 07, 2009 11:03 am

Уживкајте си бе.. нема место за разочарување
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5447
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 07, 2009 11:13 am

Не се разочарувајте. Мартин и Стефан се млади, пред нив е животот... ако не оваа година, наредната сигурно ќе земат награда. :)

_________________
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5314
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 07, 2009 11:14 am

Следната година и да се надеваме дека ќе настапат. :D Тогаш сигурно земаат награда. :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4363
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 07, 2009 12:20 pm

Не е страшно..наградите допрва ќе следуваат,и тоа уште подобри и позначајни од оваа Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 10:13 am

Лут Ја незнам како Тоше не доби награда сигурно наместено било! Лут


Последната промена е направена од majanik на Сре Jул 08, 2009 11:02 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5314
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 10:15 am

majanik напиша:
Лут Ја незнам како Тоше не доби награда!?!?!?!?! Сигурно наместено било! Лут

Еееј стварно не доби?? :аffraid: OMG OMG
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 11:04 am

macaparket напиша:
majanik напиша:
Лут Ја незнам како Тоше не доби награда сигурно наместено било! Лут

Еееј стварно не доби?? :аffraid: OMG OMG

Не доби Тоше мислам дека само Каролина и Калиопи добиа награди
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4949
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 11:37 am

А беше номиниран за нешто? blink

_________________
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5314
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 11:42 am

Мислам дека со Хардест Тинг беше номиниран. Се сеќавам дека гласав.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4071
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 12:04 pm

Da bese nominiran za najdobar omot.
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5314
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 12:07 pm

Nabolje idejno rešenje omota
Album "Tragovi" - Perper


Кој по ѓаволите е овој?!

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Perper%20naslovna
Ако ова е боље од Хардест Тинг ја Мартина да не се викам. OMG Шокиран thumb down
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4705
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 08, 2009 4:59 pm

Abe sekad taka mora da zeznat nekoj samo edno ke kazam SRAMOTA so site tie mestenki!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4949
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeЧет Jул 09, 2009 12:33 am

Леле катастрофа еј! Омотот на Хардест Тинг е милион пати подобар!

_________________
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4438
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeПет Jул 10, 2009 2:40 pm

Kako moze toj da bide podobar be ejj Лут samo mestat nesto
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
Elena

Elena

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 206
Поени : 4363
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-21
Age : 30
Локација : Skopje

Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitimeПет Jул 10, 2009 7:45 pm

Ja neznam zasto uopste go mesaat Tose so takvi amateri??? Toa e sram!!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови   Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Каролина и Next Time на Принчевите награди во Херцег Нови
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum