Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Настап на Некст Тајм на плажата Корали

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5305
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 10:05 am

Снимаше некој? Ја легнав пошо коа ги сменија и дојде владо мајка ми дојде и едвај успеав да го догледам Интервју со вампирот што го гледав паралелно! Тажен
И неможев више да чекам мајка ми само се дереше легни си!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 10:28 am

Уф да синимаше ли некој ? Пошто ја чекав,чекав и не дочекав сум задремала...Ако снимаше некој нека постави...А и мислам дека ќе има реприза на МТВ пошо секогаш овакви работи репризираат..
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5305
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 10:40 am

Да се надеваме дека ќе има. =)
Ама некако да провериме пошо на нет нема програма.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Ana-Marija
Модератор
Модератор
Ana-Marija

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 190
Поени : 4190
Репутација : 14
Registration date : 2009-05-16
Age : 26
Локација : Canada

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 10:51 am

Јас сминав али смимав со камера од комјутер у монитор и на снимката поише се глеа столицата и камерата отколку преносот
Снимав за Горан да го глеам дека бев на гости у тоа време али ништо...не бил он Превртува очи
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 10:51 am

Па кога даваат шо во колку саатот им оди на програма да видиме...Ако успeам да видам (а ако дадат воопшто) ќе ви кажам :)
Вратете се на почетокот Go down
Dijana

Dijana

Пол : Female
Број на мислења : 313
Поени : 4416
Репутација : 33
Registration date : 2009-03-26

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 12:05 pm

Super bea kako i sekogas :)
Вратете се на почетокот Go down
Viki

Viki

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 82
Поени : 4120
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-29
Age : 33
Локација : Skopje

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 12:14 pm

Ja gleav bea naj naj naj dobri
Вратете се на почетокот Go down
Zorana

Zorana

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 63
Поени : 4056
Репутација : 5
Registration date : 2009-05-15
Age : 25
Локација : Skopje

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 12:42 pm

Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4427
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 23
Локација : Велес

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 1:09 pm

ФАЛАААААААААААААААААААААААА највеќе.. :)
Вратете се на почетокот Go down
marija_pp

marija_pp

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 144
Поени : 4215
Репутација : 1
Registration date : 2009-04-21
Age : 24
Локација : prilep

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 2:38 pm

Jas ne bev ama gledav na tv. Pocnaja kaj 2:56 negde, a zavrsija kaj 3:25, so znaci peeja polovina cas... Ubavo bese, mi se dopadna mnogu hheeee
Вратете се на почетокот Go down
Simona<3NextTime
Официјален фан на Некст Тајм
Simona<3NextTime

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 391
Поени : 4429
Репутација : 12
Registration date : 2009-05-29
Age : 25
Локација : Skopje, Aerodrom

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 2:51 pm

Jas zaspav od cekanje Се смее Fala mnogu za snimkite ;] Super se Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/simona154ever
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4062
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 2:59 pm

Preubavo bese,nie sto bevme tamu extra si pominavme.Bevme vo voda odma do niv.Mnogu peevme,igravme i vristefme.
Вратете се на почетокот Go down
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4061
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 4:07 pm

I jas bev ke stavam sliki naskoro bev vo voda do stefan i mi dade da
ja peam milion malku se stramev ama ispeav 1(faal mnogu na stefan:))))) del super bese a jas kako
i sekogas pogledod od kaj niv ne go trgnav i na cel glas peev i mnogu
bev srekna posebno ko mi se nasmea stefan zs site pesni gi peev na cel
glas i super mi bese ama samo so martin se slikav stefan mnogu brzo si
zamina mu rekov da dojt toj mi re4e sega i ko siodvese ne go ftasav:(((( ama se nadevam ima druga prilka mislam naesen ke imaat koncerti
Вратете се на почетокот Go down
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4061
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 4:10 pm

Zaboraviv da vi kazam ke go pozdravev goran ama ne bese tuka
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 7:14 pm

Преубо беше.. Имаме слики, ќе ги ставиме да ги видите. Инаку и Горан беше тука, дојде, ама не се качи на сцената. Немаше ни тапани, така да, немаше шо да прајт.. Инаку преубо си поминавме и мило ми е шо се дружевме ние од форумов... Поздрав dragica-ohrid Намигнува

_________________
Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Iv4e
<3 Next Time <3
Iv4e

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 102
Поени : 4061
Репутација : -29
Registration date : 2009-07-13
Age : 24
Локација : Struga

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 7:18 pm

Izvinite ama ne go vidov inaku ke go pozdravev sorry
Вратете се на почетокот Go down
Kristina
<3 Стефан <3
Kristina

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 79
Поени : 4128
Репутација : 0
Registration date : 2009-07-09
Age : 24
Локација : kumanovo

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeСаб Jул 25, 2009 10:54 pm

preubavo beshe iako jas gledav na tv Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 11:45 am

Е Кико, Кико на ТВ А? Јазик Јазик AЈДЕ чекамо слике.. :D
Вратете се на почетокот Go down
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4062
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 12:34 pm

Fala Lea,mnogu ubavo si pominavme kako i sekogas na nivni nastapi,ni falea mnogu ama sega ova ke ni drzi vlaga nekoe vreme.Ke ima i sliki samo da imam malku poveke vreme da gi stavam.Pozdrav do site forumasi i se gledame na sleden nastap na NEXT TIME.
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 12:36 pm

Поздрав тетка Драгице( ако може така да ве викамезошто сепак сте повозрасни од нас) :)
Вратете се на почетокот Go down
dragica-ohrid

dragica-ohrid

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 34
Поени : 4062
Репутација : 2
Registration date : 2009-03-22
Age : 47
Локација : MADZARI-SKOPJE

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 1:06 pm

Moze da me vikate kako sakate,a moze i samo Dragica,pa neli sme isto drustvo so isti interesi.
Вратете се на почетокот Go down
??????
Гостин
avatar


Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 1:08 pm

Хехе баш така :D
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5105
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 2:53 pm

dragica-ohrid напиша:
Fala Lea,mnogu ubavo si pominavme kako i sekogas na nivni nastapi,ni falea mnogu ama sega ova ke ni drzi vlaga nekoe vreme.Ke ima i sliki samo da imam malku poveke vreme da gi stavam.Pozdrav do site forumasi i se gledame na sleden nastap na NEXT TIME.

Ништо, ништо, повели и друг пат Намигнува А нема збор тука, нивните настапи се...најдобри.. СЕКОГАШ :):) А и дека ќе ни држи влага се согласувам... И јас имам слики, само го имаме надминато интернетот па бавен е и не можам да ги ставам сликите.. Ама ќе биде за брзо Намигнува

_________________
Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Sponsored content
Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Настап на Некст Тајм на плажата Корали   Настап на Некст Тајм на плажата Корали - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Настап на Некст Тајм на плажата Корали
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum