Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time продолжуваат со Рамо за плачење

Go down 
АвторПорака
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4943
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeНед Мар 14, 2010 11:32 pm

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 813B919D7766B14191D019418D885B5D

Next Time по успешниот концерт во Скопје, во самото финале на ланската година, продолжуваат со остварување на своите цели - активна работа на својот втор албум, од кој веќе имаат објавено три песни, кои важат за големи хитови.

Станува збор за насловите: Нешто што ќе остане (Евросонг 2009), Кога лажеш каде гледаш и Декември.

Од нивниот пи-ар добивме известување дека во подготовка е и нивната четврта песна, за која оваа недела ќе се снима спот, за кој е напишано одлично сценарио, а на 26-ти март е закажана нејзината промоција, за која дополнително ќе ве информираме.

Насловот на оваа песна е Рамо за плачење, а истата нуди малку поинаков звук, меѓутоа, го задржува стилот на Next Тime.

Целта на Мартин и на Стефан е да го завршат овој албум до крајот на оваа година, или најдоцна до почетокот на 2011-та.

Им посакуваме успех во реализацијата!


Извор: http://www.mmm.com.mk/default.asp?ItemID=231F8410A38AF94E9C630E8D3F77E301

_____________________________________________________________________

Next Time go on with "Ramo za placenje"

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 813B919D7766B14191D019418D885B5D

After their successful concert in Skopje they continue acomplishing their goals, hard-working on their second album. Three songs of that album are already released and are big hits.
Those are "Nesto sto ke ostane"(Eurovision 2009), "Koga lazes kade gledas" and "Dekemvri".
Their PR informed us thet they are prepareing their fourth single and they are going to make video for it this week with a great scenario. The promotion will be on 26th March and you will be additionally informed.
This song is called "Ramo za placenje" and its sound is a little different, but it has kept their style.
Martin and Stefan's goal is to finish this album tll the end of this or in the begining of the next 2011 year.
We wish them success!


Последната промена е направена од Кате на Вто Мар 23, 2010 10:21 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4426
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПон Мар 15, 2010 6:37 am

Ухх...Едвај чекам да ја слушнам песната и да го видам спотот! Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 861476
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПон Мар 15, 2010 10:40 am

Jee Музика

_________________
Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПон Мар 15, 2010 11:52 am

Пристига „Рамо за плачење“ од „Некст тајм“Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Next_time_4-RESIZE-s925-s450-fit


Близнаците Мартин и Стефан познати како дуо „Некст тајм“ активно работат на својот втор албум, за кој веќе имаат издадено три песни.
По трите хита, кои наидоа на одличен одѕив кај младите, нашите лански евровизиски претставници продолжуваат со подготовка на нивната четврта песна. Промоцијата на песната, која како што најавија од нивната продукција е насловена „Рамо за плачење“, ќе се случи на 26 март. За впечатокот да биде комплетен, неделава ќе се снима и спот со посебно сценарио, а уверуваат дека и оваа нумера ќе стане голем хит.
Како што најавува менаџментот на дуото, песната е со малку поинаков звук, но го задржува стилот на „Некст тајм“. Целта на момците е да го завршат вториот албум до крајот на годинава или најдоцна до почетокот на 2011 година.


Извор: http://spic.com.mk/kat/scena/pristiga-ramo-za-placenje-od-nekst-tajm.html
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4699
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПон Мар 15, 2010 4:23 pm

Леле одвај чекам да ја слушнам Jee

Сигурно ќе биде прекрасна како што се сите нивни песни =]

Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПон Мар 15, 2010 8:53 pm

Некст тајм бараат Рамо за плачење

Ова е насловот на најновиот хит на близнаците Мартин и Стефан. По Нешто што ќе остане, Декември и Кога лажеш каде гледаш, Рамо за плачење е четврта песна која симпатичните бушавковци планираат да се најде на нивниот втор албум. Иако звукот и стилот се малку поинакви сепак се надеваат дека и оваа нумера за кратко ќе прерасне во вистински хит.
Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Macedonia_next_time-za-text
Вториот албум на Некст тајм се очекува да излезе до крајот на годинава, по што планираат да ги израдуваат фановите со уште еден концерт.

Извор: http://backstage.com.mk/daily/nekst-tajm-baraat-ramo-za-plachenje
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeСре Мар 17, 2010 9:36 pm

Некст тајм со спот за Рамо за плачење

Денес најновиот хит на Некст тајм – Рамо за плачење ќе добие свој видео запис.

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Fyrom-next-timevvvv_3

Како што не информираа од нивниот менаџерски тим, приказната ќе се снима на повеќе скопски локации, во ресторанот Воденица, на кружниот тек во Дебар маало и во Т.Ц. Соравија, под режисерската палка на веќе докажаниот Влатко Ѓуле. А покрај Мартин и Стефан во спотот ќе се појави и згодната струмичанка Марија Андоновска.

Извор: http://backstage.com.mk/daily/nekst-tajm-so-spot-za-ramo-za-plachenje
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5308
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeСре Мар 17, 2010 9:44 pm

Ее да видев порано ќе поминев до Соравија денес хаха.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeСре Мар 17, 2010 11:43 pm

Рамо за плачење на Next Time и како видео-приказна

Спотот на Next time за новата песна со наслов Рамо за плачење, е веќе готов и спремен за промоција. Снимен е по диригентство на Ѓуле, во одлична атмосфера и со цел тим.

Се снимаше на неколку локации: градски парк, Дебар маало, Т.Ц. Соравија и завршивме во ресторанот Воденица, каде се направија финалните кадри. Во спотот се појавува нашата Пенелопе Круз, т.е. струмичанката Марија Андоновска заедно со Јанко Смилевски – велат од тимот на близнаците, и ни праќаат две фотографии од спотот!

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 4F3056228F966C469A00F8FAF17888F3

Ова е четврта песна на Next time за нивниот втор албум, кој е во подгтовка и се очекува кон крајот на оваа или почетокот на 2011 година. Се верува дека оваа балада ќе стане одличен хит, како и нивните претходни песни и дека ќе остави голем впечаток на нивната публика и обожаватели, кои eдвај чекаат да ја слушнат и го погледнат спотот на истата.

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 74B869A9C44B814A9C74A20FD8880399

Промоцијата на истиот ќе се случи наредната недела во еден од нашите локали, со посебно сценарио на самата и спонзори кои ќе придонесат со своите производи…

Секако дека ќе добиете ексклузивна информација во врска со нивната промоција – велат Next Time...

Извор: http://www.mmm.com.mk/default.asp?ItemID=EE6B8628F7055541808350E37AE4108F
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Filimena_nexTime

Filimena_nexTime

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 11
Поени : 3703
Репутација : -2
Registration date : 2010-03-18
Age : 23
Локација : Macedonia, Vinica

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 2:53 pm

Со нетрпение ја очекувам Најновата песна "Рамо за плачење" !! Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 753968 Ке биде балада како што знам и промоцијата ќе биде на 26 Март Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 861476 ! Нема да можам да одам, но им посакувам на тие што ке одат да си поминат најубаво (со Некст Тајм секаде е убаво ама....нека си поминат "специјално" ... Ве СакаМ Некст Тајм Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 663944
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimeband.com
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4685
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeНед Мар 21, 2010 6:56 pm

леле песнатаааа одвај чекааам Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 861476 Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 494158
Вратете се на почетокот Go down
Moni (L) Next time
х3 Бушавките Братчиња
Moni (L) Next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 108
Поени : 3976
Репутација : 22
Registration date : 2009-12-25
Age : 25
Локација : Stip

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeНед Мар 21, 2010 8:37 pm

И јааааас Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 753968
Вратете се на почетокот Go down
angjela

angjela

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 8
Поени : 3680
Репутација : 0
Registration date : 2010-03-14
Age : 23
Локација : Skopje

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 2:57 pm

Da ne znae nekoj kade ke se odrzi promocijata? Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 485240
A pesnata ke bide preubava kako i site drugii pesni x]
Вратете се на почетокот Go down
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4426
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 3:17 pm

Промоцијата ќе биде во Четврток на 25.03.2010,во Club HAVANA со почеток од 20:00 часот Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 485240
Вратете се на почетокот Go down
macaparket
Официјализиран Паркет!
macaparket

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 895
Поени : 5308
Репутација : 137
Registration date : 2009-03-22
Age : 25
Локација : Telo vo Skopje,srce vo Krusevo

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 8:35 pm

У комшии кај мене! Тамн од пколо у Хавана! 
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/toseanangelforever
Zor4e
4ever Next Time
Zor4e

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 327
Поени : 4426
Репутација : 70
Registration date : 2009-08-19
Age : 23
Локација : Kicevo

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeВто Мар 23, 2010 3:31 pm

"Некст Тајм" со спот за баладата "Рамо за плачење"

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 471F23A0850B6A42ADAC0A2F3313C7C0

Поп-рок групата "Некст тајм" го завршија снимањето на спотот за песната "Рамо за плачење". Спотот го режираше Ѓуле. Снимањето на видеозаписот било на неколку локации: во градски парк, Дебар маало,
Т.Ц. Соравија и последните кадри во ресторанот "Воденица". Покрај лизнаците во спотот се појавуваат и струмичанката Марија Андоновска заедно со Јанко Смилевски. Баладата "Рамо за плачење" е четврта песна на "Некст тајм" за нивниот втор албум, кој е во подготовка и кој треба да биде готов до крајот на оваа или почетокот на 2011 година. Музиката и аранжманот за песната ги направи младиот музичар Лазар Цветановски, а текстот е на Магдалена Цветановска. Промоцијата на спотот треба да биде деновиве во некој од скопските локали.

Извор: http://vest.com.mk/?ItemID=3772F8211E009449B9230FD35E72BEAF
Вратете се на почетокот Go down
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 4943
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeВто Мар 23, 2010 9:59 pm

Некст Тајм ќе се промовираат во Хавана

Поп дуото - близнаците Мартин и Стефан ги канат новинарите на коктел дружење.
Местото и времето се закажани, а има и причина. Во четврток во 20.00 во клубот Хавана - седмата сила и дуото што се смешка на реклама за јогурт ќе се дружат со цел некогашните евровизиски преставници да го промовираат новото видео парче за синглот Рамо за плачење. Во видео - спотот се појавува упте една близначка. Атрактивната струмичанка Марија Андонова, а истиот го режираше Ѓуле.

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Nekst%20tajm%20za%20vnatreeeeeee%2022222

Телевизиската премиера ќе биде истиот ден нешто подоцна. Откако новинарите ќе се напијат по некое сокче и мудро ќе ги дадат своите коментари за спотот, телевизиските гледачи низ Македонија ќе го видат видео парчето во Бекстејџ 3 во 23.35 веднаш по вториот Дневник на Сител.

Извор: http://backstage.com.mk/daily/nekst-tajm-ke-se-promoviraat-vo-havana
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5108
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeСре Мар 24, 2010 10:35 am

Next Тime промовираат во Хавана

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 5F316FA7984E6743AD1BDDCAA5FF5F1C

Next Тime работат во полна пареа, и веќе се при крај со своите подготовки за нивната промоција на песната Рамо за плачење, чиј текстописец е младата, но сепак успешна Магдалена Цветкоска, и аранжман и музика, нејзиниот брат, Лазар Цветкоски.

Рамо за плачење е четвртата песна, која ќе се најде на новиот албум на Next Time, кој се надеваме ќе излезе до крајот на оваа година или најдоцна на почетокот на 201-та.

Оваа интересна песна, проследена со уште поинтересна приказна, раскажана преку спотот ќе ве натера да бидете дел од нејзината промоција, која ќе се одржи на 25-ти март (четврток), во клубот Хавана, со почеток во 20 часот.

Извор: http://mmm.com.mk/?ItemID=0260F8978B392C41847A7B28DAC79A11
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Nate

Nate

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 10
Поени : 3681
Репутација : -5
Registration date : 2010-03-14
Age : 24
Локација : Skopje

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПет Мар 26, 2010 2:28 pm

Колкууу БеШе само најубавоо на промоцијата! Песната е Нај Нај убава а исто така и спотот!
Сега
те теши некој друг ти збори не сум бил
за тебе за се сум јас крив и
дека сум те повредил,те теши тој друг,а
јас се тешам дека ти ме сакаш
мене,а тој ти е само рамо за
плачење...♥️ Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 485240 Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 485240 Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 485240


Абее ги сакам Најмногу!!
Вратете се на почетокот Go down
aneto

aneto

Пол : Female
Хороскоп : Taurus
Број на мислења : 6
Поени : 3690
Репутација : 1
Registration date : 2010-03-02
Age : 27
Локација : skopje

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeСаб Мар 27, 2010 1:44 am

Ја слушнавте ли новата песна на Next Time?

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење B8ADED6803398E4F8517A0AE1CAA6F3CКако што знаете - Рамо за плачење е новото парче музика од Next Time, и претставува најава за следното студиско издание на близнаците, кое на пазарот би требало да се појави до крајот на оваа или во почетокот на следната година.

Оваа прекрасна песна можете да ја слушнете на плеерот на МММ, како втора композиција. Вече од понеделник, Рамо за плачење цела недела ќе ја отвора вашата омилена страница...

Темата
ја потпишуваат Магдалена и Лазар Цветкоски, додека спотот е работен под
режисерската палка на Ѓуле. Кадрите се снимани на неколку локации низ
Скопје, а во нив освен момците од Next Time се појавуваат и Марија и Јанко...
Вратете се на почетокот Go down
Mare <3 Next Time

Mare <3 Next Time

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 10
Поени : 3803
Репутација : -2
Registration date : 2009-12-16
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeСре Апр 07, 2010 6:28 pm

Неможам никаде да ја најдам да ја симнам, ве молам да ми дадете некоја страна за симнување, ВЕ МОЛАААМ...Ве сакаааам Next Tmeeee највеќеее Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 663944 ...ви благодарам однапред
Вратете се на почетокот Go down
angjela

angjela

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 8
Поени : 3680
Репутација : 0
Registration date : 2010-03-14
Age : 23
Локација : Skopje

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeСре Апр 07, 2010 9:33 pm

Mare <3 Next Time напиша:
Неможам никаде да ја најдам да ја симнам, ве молам да ми дадете некоја страна за симнување, ВЕ МОЛАААМ...Ве сакаааам Next Tmeeee највеќеее Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 663944 ...ви благодарам однапред


Probaj od youtube ako sakas i spotot da go simnes ako znaes i ako moze zs ja probuvav nejke no ipak probaj :) a samo za pesnata neznam Не знам
Вратете се на почетокот Go down
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5441
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 6:17 pm

Mare <3 Next Time напиша:
Неможам никаде да ја најдам да ја симнам, ве молам да ми дадете некоја страна за симнување, ВЕ МОЛАААМ...Ве сакаааам Next Tmeeee највеќеее Next Time продолжуваат со Рамо за плачење 663944 ...ви благодарам однапред

Повели:
megaupload.com W9AHYYNF

_________________
Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
Mare <3 Next Time

Mare <3 Next Time

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 10
Поени : 3803
Репутација : -2
Registration date : 2009-12-16
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitimeПон Апр 12, 2010 10:06 pm

Fala vi mnoguuu...od you tube nemozam da simnuvam ja nemam taa programa ama sepak fala :)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time продолжуваат со Рамо за плачење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time продолжуваат со Рамо за плачење   Next Time продолжуваат со Рамо за плачење I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time продолжуваат со Рамо за плачење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Новости / News-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum