Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time - Не верувам во тебе (Спот)

Go down 
АвторПорака
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5447
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 2:48 pm

Коментари за спотот за песната Не верувам во тебе...


Вратете се на почетокот Go down
http://nexttimefanclub.forummk.com
anabanana

anabanana

Пол : Female
Хороскоп : Sagittarius
Број на мислења : 33
Поени : 4063
Репутација : 0
Registration date : 2009-03-26
Age : 28
Локација : hereigoagain...

Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitimeЧет Мар 26, 2009 5:43 am

Go obozavam spotov!!
Вратете се на почетокот Go down
zorica
x3 Некст Тајм (:
zorica

Пол : Female
Хороскоп : Pisces
Број на мислења : 571
Поени : 4691
Репутација : 17
Registration date : 2009-03-28
Age : 25
Локација : Bitola

Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitimeНед Мар 29, 2009 12:57 am

preubaf spot kako i pesnata :D
Вратете се на почетокот Go down
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4669
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitimeВто Апр 07, 2009 9:11 pm

Spotov e super navistina :D gi sakam!! Вљубен
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4705
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitimeСре Апр 08, 2009 2:26 pm

Супер е песнава...првата на Некст Тајм :)
А еве го и ремиксот на песнава не знам кој го има направено ама супер звучи
Код:
http://www.youtube.com/watch?v=fIOFgS8mM-4
еве а ако не искочи вака пошто ме зеза малце ова еве и линк Намигнува

https://www.youtube.com/watch?v=fIOFgS8mM-4
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4669
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitimeСре Апр 08, 2009 2:34 pm

Фала Софија за линкот навистина супер звучи
Вратете се на почетокот Go down
Sofija
форум зависничка
Sofija

Пол : Female
Хороскоп : Libra
Број на мислења : 421
Поени : 4705
Репутација : 53
Registration date : 2009-03-21
Age : 23
Локација : Paradise

Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitimeСре Апр 08, 2009 2:45 pm

ништо повели и друг пат Намигнува
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/chakipunkerot
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4446
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitimeПон Јун 22, 2009 8:31 pm

Топ е спотов баш се загледав и видов има и сцени од кај мене од населба хехех топ е !! Панк
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4797
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 26
Локација : STIP

Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitimeВто Јун 23, 2009 11:02 am

Топ е
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Next Time - Не верувам во тебе (Спот) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time - Не верувам во тебе (Спот)   Next Time - Не верувам во тебе (Спот) I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time - Не верувам во тебе (Спот)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum