Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

2 години Next Time Fan Club / 2 years Next Time Fan Club
2 години Next Time Fan Club / 2 years Next Time Fan Club
 
Next Time фан клуб на Facebook
Official Web Site
Latest topics
Посети
free counters
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Нов спот на Некст Тајм: Песната „Лице од рај“ го доби заслуженото видеоиздание
Next Time Fan Club - Portal I_icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 3:48 pm by Кате
...

Comments: 0
"Цел ни е да го наполниме Градски стадион"
Next Time Fan Club - Portal I_icon_minitimeВто Мар 13, 2012 2:25 pm by Кате
...

Comments: 0
LoveMK ♥ За публиката пееме со посебна љубов
Next Time Fan Club - Portal I_icon_minitimeВто Сеп 27, 2011 8:13 pm by Simona*
LoveMK, NEXT TIME
LoveMK ♥ За публиката пееме со посебна љубовNext Time се едни од најангажираните македонски извадувачи. Нивното име преведено на македонски јазик значи следен пат. Секој следен пат за Мартин и Стефан Филиповски …

[ Full reading ]
Comments: 0
Интервју: „Некст тајм“ - „Леле, луѓе, што направивме?“
Next Time Fan Club - Portal I_icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 10:34 pm by Simona*
По одличната промоција на новиот албум на „Некст тајм“, со Стефан и Мартин си направивме краток муабет околу новиот албум.

Честито нов албум, 25-ти роденден и одлична промоција. Ајде накратко за импресиите од …

[ Full reading ]
Comments: 0
Next Time промовираа нов албум "На крајот од денот"
Next Time Fan Club - Portal I_icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 2:07 pm by Кате
...

Comments: 1
Нашите девојки не им се лутат на обожавателките - Интервју
Next Time Fan Club - Portal I_icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 5:10 pm by Simona*
Нашите девојки не им се лутат на обожавателките

„НЕКСТ ТАЈМ“ со двојна причина за славење
Со миниконцерт, торта и шампањ, беше промовиран вториот албум на Мартин и Стефан „На крајот од денот“


Next Time Fan Club - Portal …

[ Full reading ]
Comments: 0
Рап & Рол - дует на Некст Тајм и Тони Зен
Next Time Fan Club - Portal I_icon_minitimeСре Сеп 14, 2011 5:59 pm by Simona*
Спонтана соработка

Рап & Рол - дует на Некст Тајм и Тони Зен

Соработката со Тони излезе сосема спонтано и многу сме задоволни од финалниот производ, ова е само уште еден доказ дека никогаш нема да заборавиме од кое …

[ Full reading ]
Comments: 0
Некст Тајм на Фестивал во Бугарија
Next Time Fan Club - Portal I_icon_minitimeСаб Сеп 10, 2011 3:22 pm by Zor4e
Подготовката на големата отворена промоција, која братското рокерско дуо Некст Tајм ја планира за 20-ти септември, ќе застане на еден ден, поради настапот во ревијалниот дел на меѓународниот фестивал во Сандански, …

[ Full reading ]
Comments: 0
Next Time ќе настапат на Корчула
Next Time Fan Club - Portal I_icon_minitimeПон Јун 13, 2011 10:20 pm by Кате
...

Comments: 7
Statistics
Постојат b>524 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е pile moe

Нашите членови се испратиле точно 11670 мислења in 467 subjects
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 49 во Пон Jул 29, 2019 1:00 am
Top posters
macaparket
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
Simona*
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
milena smileska
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
Леа
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
zorica
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
Кате
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
Natali ohrid
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
Sofija
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
Simona<3NextTime
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
Zor4e
Next Time Fan Club - Portal I_vote_lcapNext Time Fan Club - Portal I_voting_barNext Time Fan Club - Portal I_vote_rcap 
Линкови
   
  
 
 
 
  
 
 

 
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum