Next Time Fan Club
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот. / Unregistered guests are not allowed to review the other forum contents.
Next Time Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сите фанови на Некст Тајм на едно место!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Next Time во Албум

Go down 
АвторПорака
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5243
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПет Мај 01, 2009 10:31 pm

Ова е снимано со апарат од телевизор(само така можев :S) Квалитетно е толку колку што може да е...па, се надевам дека ќе ви се допадне :)Музичкиот правец на Next TimeСузана Филиповска(мајката на Мартин и Стефан) за Next Time
[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=cSRInz5f_70[/youtube]Филип Филиповски(братот на Стефан и Мартин) за Next Time

https://www.youtube.com/watch?v=Rru48BfxmJ8

Боби Јосифовски(директорот на ("Златно славејче")Љупчо Протуѓеров(вујкото на Стефан и Мартин) за Next Time
[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=QrhiKvbO9T8[/youtube]

Има уште...ама толку за денес, одам да пијам Јазик:)

_________________
Next Time во Албум Ilovenexttime


Последната промена е направена од Леа на Саб Мај 02, 2009 12:27 am. Мислењето е променето 3 пати.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 5078
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПет Мај 01, 2009 11:14 pm

Леа фала многу што се потруди, супер е клипот!

_________________
Next Time во Албум Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5243
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПет Мај 01, 2009 11:28 pm

Ништо, повелете и друг пат. Ама, не се ова:) Има уште неколку клипови, ама треба да ги ставам прво на YouTube

_________________
Next Time во Албум Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Кате
Модератор
Модератор
Кате

Пол : Female
Хороскоп : Virgo
Број на мислења : 535
Поени : 5078
Репутација : 81
Registration date : 2009-03-23
Age : 25
Локација : Скопје, Аеродром

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПет Мај 01, 2009 11:29 pm

Леа напиша:
Ништо, повелете и друг пат. Ама, не се ова:) Има уште неколку клипови, ама треба да ги ставам прво на YouTube
Да да знам :) Едвај чекам ;]

_________________
Next Time во Албум Jason-Mraz-jason-mraz-3764421-575-150
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5576
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 9:37 am

Екстра. Фала многу! ;]

_________________
Next Time во Албум Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
Natali ohrid
<3 Next Time!
Natali ohrid

Пол : Female
Број на мислења : 532
Поени : 4798
Репутација : 23
Registration date : 2009-03-29
Локација : Охрид,Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСаб Мај 02, 2009 1:03 pm

Fala lea super e
Вратете се на почетокот Go down
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 4302
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Bitola

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 9:43 am

fala mnogu leaaaaa ..... =]
nika,nika ubava marika.... srcenca Аплаудирање

kolku bila ubava emisija ......abe najpoke gi sakam....:D:D:DD:
Вратете се на почетокот Go down
Moni x3 next time
(x3 Некст тајмовци)
Moni x3 next time

Пол : Female
Хороскоп : Leo
Број на мислења : 320
Поени : 4565
Репутација : 10
Registration date : 2009-04-03
Age : 24
Локација : Велес

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 11:17 am

фала ти за клиповиве највеќе ;] Jee Jee

кошаркар кошаркар XDDDDDDDD
Вратете се на почетокот Go down
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5243
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 12:30 pm

Ништо, повелете и друг пат :) Ќе ги ставам и останатите деновивеНамигнува

_________________
Next Time во Албум Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
Te@

Te@

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 119
Поени : 4302
Репутација : 7
Registration date : 2009-04-27
Age : 26
Локација : Bitola

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 12:34 pm

odvaj 4ekam uste nekoe klip4e da stavis :) .......... Jee
Вратете се на почетокот Go down
milena smileska
MILENA <3 NEXT TIME
milena smileska

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 700
Поени : 4926
Репутација : -20
Registration date : 2009-03-22
Age : 27
Локација : STIP

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeНед Мај 03, 2009 12:35 pm

Леа фала многу што се потруди, супер sе клипоvite
Вратете се на почетокот Go down
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4396
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 9:49 am

Neznam dali ste go videle ova ali ubavo e da go poglednete..od starite dobri vreminja :)

https://www.youtube.com/watch?v=fxA0q5JCDys
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
soncence

soncence

Пол : Female
Хороскоп : Aquarius
Број на мислења : 176
Поени : 4396
Репутација : 47
Registration date : 2009-04-28
Age : 40
Локација : Skopje

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 9:59 am

Prekrasna emisija...retko talentirani i prekrasni licnosti.. Намигнува Превртува очи


Последната промена е направена од soncence на Нед Ное 29, 2009 1:37 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/soncence
Леа
Администратор
Администратор
Леа

Пол : Female
Хороскоп : Gemini
Број на мислења : 695
Поени : 5243
Репутација : 77
Registration date : 2009-03-20
Age : 26
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeПон Мај 04, 2009 1:26 pm

Го имаме видено, сепак, фала за линкот Намигнува

_________________
Next Time во Албум Ilovenexttime
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nexttimefanclub.com
majanik

avatar

Пол : Female
Хороскоп : Capricorn
Број на мислења : 283
Поени : 4575
Репутација : 35
Registration date : 2009-04-02
Age : 88
Локација : New York

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСре Мај 13, 2009 1:10 am

Еве го тоа клипче кога Јован збори за нив!

И кога ја пеат песната што ја краделе од вујко им кога биле мали! :D
Вратете се на почетокот Go down
BiLeNcE

BiLeNcE

Пол : Female
Хороскоп : Cancer
Број на мислења : 12
Поени : 4091
Репутација : 0
Registration date : 2009-06-14
Age : 26
Локација : Stip

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСре Јун 17, 2009 11:42 pm

Ej fala vi za klipovite, stvarno se extraaaa!!!


"Kosarkar, kosarkar jas ke bidam majko kosarkar...fudbaler fudbaler jas ke bidam majko fudbaler!!!"
Вратете се на почетокот Go down
http://muzicarki-withyou.piczo.com
Simona*
Администратор
Администратор
Simona*

Пол : Female
Хороскоп : Scorpio
Број на мислења : 838
Поени : 5576
Репутација : 154
Registration date : 2009-03-18
Age : 25
Локација : Охрид, Македонија

Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitimeСаб Ное 28, 2009 3:14 pm

NEXT TIME -Nemam ni glas(live)


_________________
Next Time во Албум Signature3zq
Вратете се на почетокот Go down
https://nexttimefanclub.forummk.com
Sponsored content
Next Time во Албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Next Time во Албум   Next Time во Албум I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Next Time во Албум
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Next Time Fan Club :: Next Time :: Видео галерија / Video Galery-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions
https://www.facebook.com/nexttimefanclub.forum